7dni.info
 
Galeria
(34627)
Katalog firm
(84)
Kontakt
@
 
Klasa "A": Orzeł Faliszówka - Polonia Kopytowa

[SPORT] Zanim lokalni entuzjaści piłki nożnej w środowy wieczór rozsiedli się przed telewizorami, żeby obejrzeć derby Madrytu w Lidze Mistrzów, na murawie w Faliszówce rozegrano derby gminy Chorkówka gdzie miejscowy Orzeł podejmował sąsiada zza miedzy - Polonię Kopytowa.
Ten pojedynek zawsze elektryzował kibiców i nie inaczej było tym razem mimo, że kolejka rozegrana została w środku tygodnia. Niektórych energia wręcz rozpierała czego kumulacja miała miejsce w przerwie meczu nieopodal stadionu. Dzięki tym zajściom pod koniec i po meczu frekwencja w Faliszówce powiększyła się o cztery radiowozy i kilkunastu funkcjonariuszy.
Tempo samego meczu było bardzo wysokie przez 90 minut, mimo że gospodarze nie mieli zmienników w swoim składzie. Pierwsza połowa nie przyniosła goli, ale okazji do ich strzelenia było mnóstwo. Kilka dogodnych zmarnował Przemysław Wrona, który zrehabilitował się w 49 minucie, otworzył worek z bramkami i uciszył na chwilę sektor gości. Orzeł jeszcze dwukrotnie trafił do siatki, a Polonia potrafiła odpowiedzieć tylko jednym, ale pięknym trafieniem z rzutu wolnego Wojciecha Muni.

2017-05-10
Faliszówka

Inne z kategorii : sport
Zobacz więcej